Profesia cyklistikou pomahála OZ Nádej

 

Tento blog bude krátky, lebo to podstatné som už napísal priamo na blog Profesie. Odporúčam si ho prečítať a pozrieť aj super video. Som veľmi rád, že sa v Profesii našli ľudia, ktorí sa rozhodli pomôcť a psychicky podporiť pacientov so sklerózou multiplex. A som hrdý na to, že firma Profesia, v ktorej už vyše 10 rokov pracujem, nemá svoju deklaráciu spoločenskej zodpovednosti len napísanú v smerniciach a interných dokumentoch, ale pretavuje ju do praktickej podoby. Už viackrát zamestnanci počas pracovnej doby pomáhali v rámci akcie Naše mesto a nebude tomu inak ani tento rok. Rovnako sme tentokrát boli účastníkmi pelotónu v piatok, keď naši kolegovia pracovali v kanceláriách.

Pelotón cyklistov piatej etapy Od Tatier k Dunaju tak 26. mája 2017 obohatil aj kolektív Profesie, konkrétne Pali, Vrťo, Vaško, Parim, Musa, Laco a ja. Odjazdili sme si úžasných 65 km vo veľmi príjemnom teréne. Obdiv si však zaslúžia pacienti, ktorí zdolali túto a viacerí aj predchádzajúce a nasledujúcu etapu celého cyklistického podujatia. To s veľkou noblesou už tretíkrát zorganizovala Jarka Valčeková, predsedníčka Združenia Sklerosis Multiplex Nádej.

Tím Profesie, ktorý spolubicykloval s pacientmi s ochrením skleróza multiplex v cieli piatej etapy Tatry-Dunaj

Držím všetkým pacientom so sklerózou multiplex palce, aby mohli spoznávať Slovensko zo sedla bicykla čo najintenzívnejšie. Som presvedčený, že budúci rok sa tejto akcie zúčastníme opäť a stretnem v jednej z etáp úžasne odhodlaných ľudí rovnako, ako tomu bolo aj v roku 2017.

4,924 total views, 3 views today

2 thoughts on “Profesia cyklistikou pomahála OZ Nádej

  1. Pingback: Profesia bola na Tatry - Dunaj so sklerózou multiplex - Profesia na bicykli a moje cyklovýlety

  2. Pingback: Z Humenného do Uble, na juh k Maďarsku a popri hranici do Bratislavy - Profesia na bicykli a moje cyklovýlety

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *