Z Bratislavy do Viedne

 

Taaaak, sezóna pre niekoho už začala, pre iných sa nikdy neskončila :). Počasie sa na zopár chvíľ upokojilo a Aladin ukazoval bezveternú a nedaždivú sobotu. Preto som s Jojom využil výzvu ľudí okolo FB stránky Cyklotúry na výlet do Viedne.

V sobotu ráno som si ešte odskočil kúpiť spiatočný lístok Bratislava-Viedeň, lebo je to cenovo výhodnejšie, ako kúpa vo Viedni. Presne o dve eurá – mňa lístok vyšiel na 14€. A potom som už šiel na miesto stretnutia – pod most Lafranconi. Po cca 40 minútach mrznutia som sa konečne dočkal spolucyklistov. Nakoniec sa nás zišlo 9, čo je tak akurát.

Trošku nás vystrašil dážď medzi Bratislavou a Hainburgom, i pomerne chladno (12C). Ale odradilo to len 2 účastníkov, ktorí výlet ukončili predčasne pred Orthom. Ostatní sme pokračovali do Viedne podľa plánu. Nechýbala údajne tradičná kupačka v Dunaji ani schnitzel v Práteri. Mišo, vďaka za výlet.

Pre Joja a mňa to bol príjemný tréning na májovú akciu Do práce na bicykli, či na júnový ôsmy ročník Profesia na bicykli. Teším sa na teplejšie dní.

Pozrite si video z výletu do Viedne, ktoré vám ukáže krásnu prírodu, peknú Viedeň a radosť z jazdy na bicykli.

 

7,299 total views, 2 views today

One thought on “Z Bratislavy do Viedne

  1. Pingback: Bratislava - Viedeň - Bratislava - Miro Dravecký - cyklovýlety a cyklotúry

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *